top of page

Donatello Otomatik Doku İşlemcisi
Ambalaj: 1 Adet

     Teknik Özellikler     

  • Donatello, laboratuvar rutinini geliştirmek ve kullanıcı için güvenilirlik, güvenlik ve en iyi kalite sonuçlarını garanti etmek için tasarlanmış histolojik numuneler için yeni otomatik Diapath doku işlemcisidir.

  • İşlemede yenilik, güvenilirlik ve güvenlik.

  • Anatomik Patoloji laboratuvarında Doku İşleme, temel ve çok önemli bir aşamadır. Bu işlem sırasında, benzersiz ve tekrarlanamayan cerrahi numunenin yeterli ve uygun fiksasyonunu / işlenmesini geri döndürülemez bir şekilde belirleyecek bir dizi koşul doğrulanmalıdır.

Diapath_donatello2_trequarti_high.png

     Donatello'nun benzersiz avantajları     

EMNİYET

SelfCheck+ cihazın hassas kısımlarını derinlemesine kontrol eder ve bir arıza durumunda numunenin güvenliği için önleyici faaliyete izin vererek kullanıcıyı bilgilendirir.

VERİMLİLİK

405 numune kapasitesi ve entegre hızlı işleme FPS (Hızlı İşleme Sistemi) sayesinde küçük biyopsilerin işlem süresi önemli ölçüde azalır.

İZLENEBİLİRLİK

Harici barkod okuyucu sayesinde, cihaz üzerindeki tüm bilgileri izlemek ve entegre etmek mümkündür. Numunenin tam izlenebilirliği için kasete basılmış barkod kullanılır.

KÖPÜKLEME TEKNOLOJİSİ

Reaktifin durması sırasında SPC'nin her noktasında aynı reaktif konsantrasyon gradyanını sağlayan yenilikçi bir reaktif karıştırma prosedürü gerçekleştirir.

GÜVENLİ REAKTİF DEĞİŞİMİ

Donatello RFID sistemi (Radyo frekansı tanımlama), reaktif tanklarının tanınmasına izin vererek, bunların değiştirilmesi sırasında insan hatasını önler.

KOLAY ve SEZGİSEL YAZILIM

cihazın hızlı ve kolay yönetimi için yeni, kullanıcı dostu ve simge tabanlı bir yazılımla donatılmıştır.

bottom of page